2023 -Angielski dla (wiecznie) początkujących

Angielski dla (wiecznie) początkujących

"Angielski od pierwszego wejrzenia"

Dlaczego taka nazwa?

Bo to będzie kurs z pamiętnika :) Co tydzień kolejna część historii. Zaczniemy od wyjazdu na wakacje (bo chyba tam najczęściej mamy pierwszą styczność z językiem, prawda?), potem zajrzymy do biura, wybierzemy się na zakupy i wiele innych. To będzie wielki życiowy pamiętnik - miłość od pierwszego wejrzenia, ślub, praca, dziecko, rutyna, czyli wszystko co w życiu może się przydarzyć, a my zrobimy to po angielsku.

Będziesz uczyć się angielskiego w sposób przyjazny mózgowi, aby zacząć mówić we wszystkich sytuacjach z życia.

Kurs webinarowy, co oznacza, że spotykasz się ze mną na lekcji (2h -webinar) raz w tygodniu, a potem uczysz się przez tydzień mając dostęp do nagrania video z lekcji, a także mp3, żeby zabrać mnie do samochodu lub autobusu i powtarzać w drodze.

A co jeśli nie mogę być na lekcji?

To nie koniec świata (chociaż warto być na tym spotkaniu, aby aktywnie uczestniczyć). Z racji tego, że jest to webinar, po jego zakończeniu otrzymasz nagranie i mp3 z całej lekcji, zatem możesz przerobić lekcję kiedy będziesz w stanie to zrobić.

(Na zajęciach w standardowej grupie takiej opcji nie ma)

Nie będziesz mnie widziała/słyszała, więc co jak będę źle mówić?

Kurs dla początkujących to kurs, na którym uczysz się powtarzając za lektorem lub czytając gotowe modele.

Z biegiem czasu budujesz swoje własne wypowiedzi, ale nie są one aż tak rozbudowane i możesz spokojnie poskładać je z gotowych klocków, które ode mnie dostaniesz.

Będę mówić powoli i wyraźnie, abyś mógł/mogła spokojnie powtórzyć.

Nagranie video i mp3 też pomogą Ci uczyć się mówić, bo będziesz powtarzać tylko poprawną wymowę przedstawioną przeze mnie tyle razy ile tylko chcesz.

Na normalnej lekcji w grupie też powtarzasz razem z innymi i nie zawsze nauczyciel ma szansę poprawić tylko Ciebie za każdym razem kiedy coś źle wymówisz lub powiesz.

Pomyśl jak uczysz się samodzielnie pomiędzy standardowymi lekcjami?

Idziesz na lekcję (tam coś mówisz, nauczyciel reaguje), a potem wracasz do domu. Masz notatki, zapisane w nawiasie jak się wymawia i powtarzasz na głos (albo i nie).

Nie masz możliwości powrotu do lekcji i sprawdzenia czy rzeczywiście tak jest.

Na tym kursie będziesz mieć nagrania video i mp3 do obejrzenia i odsłuchu milion razy:) MP3 to genialna opcja dla tych co dużo podróżują.

Na webinarach będziesz uczyć się też pisać na czacie, co świetnie przygotuje Cię do pisania wiadomości i mejli po angielsku w życiu. To będzie moment, kiedy będę też korygować błędy.

Poza tym, będziesz mieć wyzwania (napisać coś po angielsku lub nagrać się), a ja to za każdym razem będę sprawdzać i odsyłać Ci poprawki.

Nie mam czasu na naukę, zatem czy jest to kurs dla mnie?

Powinnam powiedzieć tak: "Jeśli nie masz czasu na naukę, to znaczy, że potrzebujesz najpierw nauczyć się zarządzać swoim czasem."

Jednak, rozumiem, że są takie dni, kiedy nawet 30 min na naukę to nie lada wyzwanie.

Dlatego na kursie uczysz się małymi krokami, każdego dnia jedno małe ćwiczonko, żeby z głowy nie uleciało, ale żeby nie zajęło Ci dużo czasu.

„Angielski od pierwszego wejrzenia” ma pomóc Ci:

  • nauczyć się języka
  • zacząć mówić po angielsku
  • polubić naukę
  • uczyć się skutecznie małymi krokami
  • wyrobić w sobie systematyczność
  • nauczyć się uczyć samodzielnie
  • przygotować się na różne sytuacje z życia 

30 spotkań na żywo ze mną - każda środa 19:45 (wrzesień - czerwiec)

30 e-booków do nauki pomiędzy lekcjami

30 nagrań video i mp3 do powtarzania

interaktywne fiszki do powtórek w tzw. międzyczasie

grupa wsparcia

wyzwania z moim poprawkami

 

Xoxo

Renata

· 30 sierpnia 2023